top of page
DSCF8065.jpg

Çıraklık 

 🚀Oyun endüstrisi içerisinde kendini geliştirmek mi istiyorsun? Potansiyeline ve yeteneğine inanıyor musun? Hemen tiplay studio'da çıraklığa başvur!


🚀Çırak olman için diploma veya iş deneyimi sahibi olmana gerek yok!


🚀Çıraklık, geleceğin oyun geliştiricilerini, sanatçılarını, tasarımcılarını ve daha birçok alanda görev alacak profesyonelleri tiplay studio'nun uzman kadrosunun liderliği ve koçluğu altında yetiştirmek için tasarlanmış alanında öncü olan bir istihdam sistemidir.

 
🚀Çıraklık, teknik yeterlilik ve mesleki becerilerin yanı sıra üç boyutlu iletişim, "tiplay kafası" ve doğrusal olmayan oyun geliştirme gibi konseptlerin iş başında öğrenildiği yenilikçi bir profesyonel gelişim sürecidir.

 
🚀Çıraklık dönemi en az 3, en fazla 6 ay sürer ve performansa göre değişkenlik gösterebilir. Çıraklar Denizli ofisimizde çalışırlar.

🚀Çıraklar süreç boyunca tam zamanlı çalışan olarak maaş, sosyal güvence ve yan haklara sahip olurlar. 

 


Daha fazla bilgi almak Sıkça Sorulan Sorulara göz at!

Çırak Görüşleri

Adsız tasarım (1).png
“İlk günden itibaren ekibin bir parçası olduğunuzu hissedebiliyorsunuz. Çıraklık sürecimde daha önce hiç keşfetmediğim şeyler öğrendim. Burada hep birlikte büyüyüp öğreniyoruz ve birbirimize destek olarak bildiklerimizi aktarıyoruz. Başarı gelişiminiz için bir kıstas değil. Siz her zaman oyunda olacaksınız ve asla yalnız kalmayacaksınız!”

Ozan Etuzsoy, Product Manager

Bize Katıl!

bottom of page